Lázně Mšené-lázně Mšené - Říp
Lázně Mšené - Říp ubytování Mšené-lázně Aktuální počasí jasno
Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 23 m/s
 
Doporučte tyto stránky:

Lázně Mšené - Říp / Mšené-lázně

Lázně Mšené Lázeňský dům Říp:
Sedm lázeňských pavilonů rodinných lázní Mšené je zasazeno do krásného údolí Mšenského potoka, který obklopuje rozsáhlý romantický park s rybníkem.

V příjemném prostředí lázní, s bohatou a stále rozšiřovanou nabídkou léčebných, preventivních a wellness procedur, si můžete léčit nemoci pohybového aparátu i regenerovat tělo a duši.

Lázně Mšené Lázeňský dům Říp, r. 1797
Lázeňský dům Říp v Lázních Mšené slouží jako hlavní lázeňská budova s centrálním Balneo provozem, ale i ubytovacími kapacitami. Hlídané parkoviště u budovy Říp a Kyselka.

Lázně Mšené  pavilon Říp ubytování:
Lázeňský dům Říp nabízí ubytování kategorie A v 16 pokojích a 1 apartmánu, které jsou členěny takto: 5 x dvoulůžkový pokoj SWC, 9 x jednolůžkový pokoj SWC, 1 x dvoulůžkový pokoj + 1 x jednolůžkový pokoj bez SWC. 1 x apartmán.

V lázeňských domech Praděd, Říp s centrálním Balneo-provozem, Vítkov, Blaník, Kyselka a Slovanka, které jsou od sebe vzdáleny 50 až 200 metrů - jsou hostům k dispozici jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s plným příslušenstvím a apartmány. K vybavení pokojů s příslušenstvím (sprcha, WC) patří i přímé telefonní spojení na stálou službu zdravotních sester a možnost zapůjčení TV.

Specifikace ubytování Kategorie A
Dvoulůžkový pokoj minimálně 12 m2 obytné plochy. Vybavení: samostatné lůžko 2x, šatník, sedací možnost 2x noční lampička 2x, uzamykatelná skříňka (zásuvka) 2x, stůl, osvětlení pokoje, odkládací stěna, koš na odpadky, WC, sprcha nebo vana, telefon nebo signalizace na pokoji.

Lázeňský dům Říp stravování:
Lázně Mšené nabízí svým hostům stravování v nádherné secesní budově Dvorana, jejímž autorem je architekt Jan Letzel. V budově je umístěna jídelna s moderně vybavenou kuchyní, Letzelův restaurant, pivnice a také salonek, který slouží především pro soukromé či firemní večírky. Dvorana je umístěna v centru lázní, jen několik metrů od ubytovacího zařízení Říp.

Restaurace v budově Dvorana v Lázních Mšené je známa výbornou českou kuchyní, nabídkou moučníků, nápojů i dietních programů. Pivnice nabízí příjemné venkovní posezení s možností grilování. Na Vaše přání lze zařídit občerstvení a oslavu na různé typy příležitostí: oslava narozenin, svatba, rauty při školeních a dalších firemních akcích, soukromý večírek a jiné společenské akce.

Pobyt v lázních pavilon Říp Lázně Mšené:
Lázně Mšené se nacházejí pouhých 45 km od Prahy. Při jízdě autem můžete využít 2 sjezdy z dálnice: - sjezd 29 u Roudnice nad Labem a - sjezd 35 na Budyni nad Ohří u obce Doksany.

Lázně Mšené-lázně Mšené - Říp - K hotelu přísluší parkovištěLázně Mšené-lázně Mšené - Říp - disponuje restauracíLázně Mšené-lázně Mšené - Říp -  kadeřnictví - holičství Lázně Mšené-lázně Mšené - Říp -  je k dispozici připojení na internetLázně Mšené-lázně Mšené - Říp -  je k dispozici letní terasaLázně Mšené-lázně Mšené - Říp - disponuje kavárnouLázně Mšené-lázně Mšené - Říp - Televize umožňuje příjem satelitních programůLázně Mšené-lázně Mšené - Říp - Pokoje jsou vybaveny televizoremLázně Mšené-lázně Mšené - Říp - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouLázně Mšené-lázně Mšené - Říp - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou